Vintage Mobilya Modelleri

Şimdi ki konumuz ise vintage mobilya modelleri . Vintage her şey de gözde olduğu gibi tabi ki mobilyalar da da rövanşta olan vintage tarzı mobilya tasarımları göze çok güzel hitap ediyor. Tarzıyla da oldukça iddialı olduğu gibi aynı zaman da gayet kaliteli bir görüntü sergiliyor. Eğer sizin de klasik bir tarzınız varsa size de vintage mobilyalarını öneririm. Hatta sadece mobilyalar da değil moda da bu aralar bir adım önde olan vintage parçalar her klasik insanın tarzına hemen hemen uyum sağlar.

 NEDEN VİNTAGE MOBİLYA MODELLERİ SEÇMELİYİZ

Çünkü hem rahat hem de güzeller. Fiyat olarak şu anda çok rövanşta olduğu için biraz yüksek olsa da vintage için değer dediğinizi duyar gibiyim. Tabi herkes için geçerli olmayan bu görüş bazılarını sinirlendirebilir de. Ben bu yazımda daha çok vintage severlere konuşacağım için sevmeyenler bu yazımdan hoşnut olmayacaklardır eminim. Onlarla da başka bir yazı da bir konu hakkında da hem fikir olabiliriz diye düşünüyorum.

 VİNTAGE MOBİLYA MODELLERİ DEĞİNCE AKLA İLK GELENLER

Tabi ki vintagenin en çok yakıştığı parçalardan biri koltuklar, sehpalar, halılar, tablolar, avizeler, küçük ev aksesuarları, masalar, yastıklar, kitaplıklar, dolaplar, vazolar, perdeler, sandalyeler, berjerler, yataklar daha bir dünya eşya sayabilirim çünkü vintage her şeye çok yakışıyor. Sanırım vintage severler beni bu konu da anlıyorlar. Belki bu konuyu çok abartıyor olabilirim ama ne önemi var vintage çok güzel. Evet, bu yazımız da bol bol vintageden bahsettiğimize göre görev tamamdır sanırım.