TrBinance Güvenilir Mi?

TrBinance’in popülaritesindeki artış, büyük ölçüde borsa geliştiricilerinin eylemlerinden kaynaklanıyor.  İkincisi, kripto dünyasının büyük meraklılarını kendi taraflarına çekmeyi başardı ve bu sayede sitenin geliştirilmesi için hemen yaklaşık 15 milyon dolar topladılar. Morgan Stanley veya SBI Group gibi bir dizi finans kuruluşu da Binance’a ilgi gösteriyor.

Site resmi olarak Çin’de kayıtlıdır ve genel merkezi Şangay’da bulunmaktadır. Global Binance, kariyeri boyunca Boomberg teknik departmanının başı olarak çalışmayı başaran ve Blockchain.info ve OKCoin platformlarının oluşturulmasında yer alan Changpeng Zhao’dur.

TrBinance borsası aşağıdaki özelliklere sahiptir:
– Düşük komisyonlar (tamamlanan her işlem için% 0,1),
– İşlemlerin anında işlenmesi (saniyede yaklaşık 1,4 milyon işlem),
– Teknik analiz için genişletilmiş bir araç listesinin mevcudiyeti,
– Günde 2 BTC’ye kadar kullanıcı doğrulaması gerekli değildir.

Binance’de Android ve iOS için geliştirilmiş özel bir uygulama üzerinden işlem yapabilirsiniz. Doğrulamayı geçtikten sonra, kullanıcılar günlük 100 bitcoin’e kadar çekebilirler. Diğer durumda iki bitcoin’dir. Borsadaki her kripto para birimi, kişisel bir hesapla erişilebilen ayrı bir cüzdanda saklanır. Peki bu bilgiler doğrultusunda binance güvenilir mi? Binance, 7 dili desteklemektedir. Borsada işlem yapmak için kendinize hesap açmalısınız. Sitede ayrıca şu bilgileri bulabilirsiniz:
– güncel haberler;
– sipariş defteri;
– para birimi tablosu;
– kayıpta durdur;
– tamamlanan işlemlerin istatistikleri;
– döviz çiftlerinin listesi.

Para çekme – yatırma

Binance‘de tüm alım satım işlemleri kripto paralar kullanılarak yapılır. Borsada gerçek paranın yatırılması ve çekilmesi sağlanmamaktadır. Para doldurmak veya çekmek için kişisel hesabınıza gitmeniz ve istediğiniz para birimine sahip bir cüzdan seçmeniz gerekir. Daha sonra, “Nakit çek” seçeneğine tıklamanız ve işlem türünü seçmeniz (ikmal veya para çekme) gerekir.

Binance Hakkında Kullanıcı Görüşü

Sitenin avantajları arasında mobil cihazlar için uygun bir uygulama ve kullanıcılar arasında çeşitli çekilişler de yer alıyor. Kaynağın ana dezavantajı, Binance‘in fiat para birimleriyle işlemleri desteklememesidir. Binance kullanıcıları, kripto para birimleri ile alış veriş yapmanın avantajlarını şu şekilde ifade ederler:
– istikrarlı çalışma;
– büyük hacimli işlemler;
– çok çeşitli ticari varlıklar;
– kolay arayüz;
– kaliteli destek hizmeti;
– yüksek performans;
– hızlı sipariş uygulaması;
– asgari komisyonlar;
– hızlı para çekme.